Kdo jsme?

pořadatel:   Junák – český skaut, z. s.
900.11 Centrum vzdělávání Parvula
Pitterova 1, 130 00 Praha 3
jasan(zavinac)skaut.cz
   
vůdce kurzu:   Martin Adámek - Rumpál
Mezilesní 21, 142 00 Praha 4
rumpal(zavinac)skaut.cz

facebook: @vlk.jasan

Instruktorský tým tvoří členové Centra vzdělávání Parvula. Jádrem týmu je instruktorský sbor ČLK Pračolek a VLK Jasan / Polojasno a Rumpálovi drsní kamarádi.

Nevím zda lze říct můžete se těšit na setkání s ..., ale určitě se na kurzu potkáte s Rumpálem, Lampou, Pešlem, Kečupem, Vilíkem, Jarmilou, Korádem, Fousáčem, Kamčou, Veverkou, Napoleonem ....

Že nevíte kdo je kdo, z toho si nic nedělejte, alespoň budete ve stejné pozici jako my, taky nikoho z vás nebudeme znát.

Rumpál
prošel kryptoskautským “sovím” oddílem, ve kterém vedl roverské akce (nechte si někdy vyprávět, nepoznáte, jestli práší, nebo jestli se to opravdu stalo), a pak i celý soví oddíl. Jeho srdcovkou jsou tábory na zelené louce a krásné táborové stavby. Týpko postaví rychleji než většina lidí kupoli. O jeho vztahu k zimě svědčí i to, že na letní dovolené jezdí zásadně za polární kruh. Jasan, že vůdcem zimního kurzu nemohl být nikdo jiný.

Lampa
vyrostl v klučičím sovím oddíle, ve kterém pak vedl vlčata. Za prubířský kámen vůdce považuje rozjívená vlčata ve vlaku, nutno říct, že sám je zvládá levou zadní. Organizování akcí mu není cizí a hry jsou jeho jasná parketa. Zažil pravou ruskou zimu. Na běžkách uteče většině smrtelníků.

Pešl
čtyřsezonní rover, který obstojí v různých nadmořských výškách. Nevylučujeme, že má utajené dvojče. Stíhá toho totiž tolik a s takovým nadšením, že nás lepší vysvětlení nenapadá. Jeho jste možná ještě neviděli, ale jeho fotky a videa stopro.

Kečup
naše i vaše nejoblíbenější ochucovadlo. Čistě chlapecký oddíl na něm zanechal své laskavé stopy. S klidnou hlavou zmákne i děti, jejichž indiánské jméno by bylo: Výzva, Zešedivěli ze mně, Mám tisíc keců.

Vilík
naše fousatá lesní víla. O lese ví všechno, dejte mu dobrý nůž a postaví srub. Suché dřevo najde v lese i po týdnech vytrvalých dešťů (když budete hodní, možná vám prozradí jak.) Kromě českých luhů a hájů zná jako své boty i Blízký a Střední východ. Na vandr možná občas jede i bez spacáku, ale bez džezvy nikdy.

Korádo
hýčkáme si ho proto, abychom nebyli osočeni z pragocentrismu, je totiž z Českého Brodu. A taky proto, že šéfuje zkušební komisi. Pokud do vaší rodné obce vedou koleje, pravděpodobně tam už někdy byl.

Jarmila
kdysi neskautská maminka jedné světlušky, dneska už však žádný nováček. Na Jasanu naše vrba, která se stará o všechny. Nejčastěji ji najdete v kuchyni, nabídne vám něco teplého k pití a hřejivé lidské slovo, což vyřeší skoro všechny vaše problémy.

Napoleon
přezdívka nesouvisí s povahou. Na plánování a organizaci akcí je fakt machr.

Veverka
napsala ty třeskuté popisky ostatním, snad chápete, že o sobě to napsat nejde.